Delivery-GMS-Instruments

Wakat: Order Picker

Wakat

Over de functie

Poszukujemy osoby do kompletacji zamówień, którą nasz zespół logistyczny będzie mógł kontrolować. Jako międzynarodowy konsultant ds. spotkań, regulacji i instrumentów kontrolnych dla różnych sektorów, jesteśmy otwarci na osoby, które są jasne, że ich kariera zostanie wzmocniona, nie chcą ciężko pracować i chcą pracować w zespole. Lees jij jezelf hierin? Przeczytaj to!

Co to jest Orderpicker/Magazijnmedewerker?

Jako specjalista ds. kompletacji zamówień (magazijnmedewerker) jestem odpowiedzialny za Twoją dyscyplinę w naszym czasopiśmie. I ma je geen zorgen, wij leiden je op om op iedere afdeling te kunnen functioneren. In de scheepvaart draait allles om tijd, daarom ben jij verantwoordelijk voor het verzamelen van orders. Po złożeniu zamówienia przez kolegę lub koleżankę, należy sprawdzić, czy złożone zamówienie jest kompletne i czy zawiera informacje dotyczące kodu PIN, zamówienia itp. Jeśli zamówienie zostało sprawdzone, należy je zweryfikować za pomocą odpowiednich dokumentów. Daarna is het door naar de volgende!

Werk je niet op de uitgaande goederen, dan ben je wel bezig op de inkomende goederen. W tym miejscu można również dokonać sprzedaży bezpośredniej lub zleceń bezpośrednich w całym świecie. Kontroluje on dźwignie i zamówienia, rozmawia z kolegami z działu zakupów na temat zamówień i przekazuje je do realizacji.

Ervaring

Możesz zacząć jako leerling Order Picker, a my zajmiemy się Magazijnmedewerker.

Functie-eisen

  • MBO niveau 3 of hoger logistiek georiënteerde opleiding.
  • Je communiceert makkelijk en beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed.
  • Je verliest het belang van de klant niet uit het oog en denkt altijd klantgericht.
  • Je werkt resultaatgericht en raakt niet in de war van een tegenslag.
  • Je bent een echte teamspeler.
  • Praca z komputerami i systemami komputerowymi nie jest dla Ciebie żadnym wyzwaniem.
  • Je bent proactief en anticipeert op de verschillende disciplines in een magazijn.

Wat bieden wij

  • Een goed marktconform salaris.
  • Reiskostenvergoeding en pensioenregeling.
  • 13de maand en vakantiegeld.
  • 26 vakantiedagen.
  • Wewnętrzna i zewnętrzna obsługa klienta. W tym celu należy zapoznać się z naszymi pomysłami.
  • Iedere vrijdag een borrel + werkgeveruitjes in binnen- en buiteland.
  • Spullen om jouw werk goed te kunnen verrichten. Denk bijvoorbeeld aan pbm's

Wie wordt je werkgever

GMS Instruments jest autentyczną i prawdziwą firmą z Rotterdamu z 50-letnim stażem w przemyśle, offshore i innych gałęziach gospodarki. Posiadamy duży asortyment urządzeń do spotkań, regulacji i kontroli dla organizacji krajowych i międzynarodowych. Oprócz tych produktów oferujemy również usługi serwisowe, które mogą być użyteczne. W związku z tym współpracujemy z nami w celu zapewnienia optymalnej ochrony, trwałości i instalacji. Czy jesteś nowym kolegą?

Stuur jouw CV naar sales@gms-instruments.com t.a.v. Ron Vogel. Możesz też wysłać swoje CV bezpośrednio przez formularz.

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: doc, docx, pdf, jpg, Max. rozmiar pliku: 1 MB, Max. pliki: 2.
    • To pole służy do celów walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Kontakt ogólny

    Driemanssteeweg 190
    3084 CB Rotterdam
    Holandia

    Centrum serwisowe

    Na wszystkie pytania dotyczące serwisu

    Zobacz centrum serwisowe

    Media społecznościowe

    GMS-Instruments-hq