GMS_Instruments_Sales_Representative_Website_Call

Wakat: Przedstawiciel ds. sprzedaży wewnętrznej

Wakat

Over de functie

Poszukujemy przedstawiciela ds. sprzedaży wewnętrznej, którego zespół sprzedaży będzie weryfikował. Jako międzynarodowy dostawca przyrządów do spotkań, rejestracji i kontroli dla różnych sektorów, jesteśmy zainteresowani kimś, kto chce wzmocnić swoją karierę, nie chce odnosić sukcesów w biznesie, może się wypowiadać, może się komunikować i może pracować w zespole. Lees jij jezelf hierin? Odwiedź nas!

Co robi przedstawiciel ds. sprzedaży wewnętrznej

Jako Inside Sales Representative jestem odpowiedzialny za wszystkie oferty w dziale sprzedaży. Samodzielnie z (potencjalnym) klientem i jego kolegami poszukuje najlepszego rozwiązania dla swojego lub swojego problemu. To może być spowodowane tym, że niektóre specyficzne mierniki, jak na przykład schip do Rio de Janeiro, są tak dobre, że mogą się zmienić, lub tym, że niektóre spotkania mogą być zarejestrowane w Dubaju. Aan jou de taak om een goed advies met bijbehorende offerte te maken voor de juiste meet-, regel-, of controle instrumentatie.

To wszystko robi sam z kolegami z działu sprzedaży, kierownikiem sprzedaży, zespołem logistycznym i pracownikami biurowymi. W skrócie, jest to bardzo ciekawa i aktualna funkcja, w której nie ma dnia, abyś nie robił tego sam.

Ervaring

Kilkuletni staż pracy w sektorze małżeńskim jest premiowany.

Functie-eisen

  • MBO+ Werk- en denkniveau.
  • Jouw interesses liggen bij verkoop en alles wat hierbij komt kijken.
  • Je communiceert makkelijk en beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed.
  • Je bent een echte teamplayer.
  • Je bent proactief en wacht niet tot het werk jouw kant op komt.

Miłość do pracy, naturalnie! To jest to, co można zrobić jako Przedstawiciel Handlowy.

  • Een goed marktconform salaris.
  • Reiskostenvergoeding en pensioenregeling.
  • 13de maand en vakantiegeld.
  • 26 vakantiedagen. Wel inclusief vakantieverhalen.
  • Ruime doorgroeimogelijkheden.
  • Wewnętrzna i zewnętrzna obsługa klienta. W tym celu należy zapoznać się z naszymi pomysłami.
  • Każdego dnia jest dzień, w którym odbywa się wycieczka po kraju. Nie można tego przegapić. Bardzo.
  • Spullen, aby twoja praca mogła być wzbogacona. Nie ma możliwości korzystania z laptopa.
  • Sport w pracy. Geen bootcamp. Dużo jedzenia.

Wie wordt je werkgever

GMS Instruments jest autentyczną i prawdziwą firmą z Rotterdamu z 50-letnim stażem w przemyśle, offshore i innych gałęziach gospodarki. Posiadamy duży asortyment urządzeń do spotkań, regulacji i kontroli dla organizacji krajowych i międzynarodowych. Oprócz tych produktów oferujemy również usługi serwisowe, które mogą być użyteczne. W związku z tym współpracujemy z nami w celu zapewnienia optymalnej ochrony, trwałości i instalacji. Czy jesteś nowym kolegą?

Stuur jouw CV en motivatiebrief naar sales@gms-instruments.com t.a.v. Edward van Doorn

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: doc, docx, pdf, jpg, Max. rozmiar pliku: 1 MB, Max. pliki: 2.
    • To pole służy do celów walidacji i powinno pozostać niezmienione.

    Powiązane

    Więcej tego samego

    Kontakt ogólny

    Driemanssteeweg 190
    3084 CB Rotterdam
    Holandia

    Centrum serwisowe

    Na wszystkie pytania dotyczące serwisu

    Zobacz centrum serwisowe

    Media społecznościowe

    GMS-Instruments-hq